cafeMat Kahve Makinaları

Vizyonumuz

Bir çok kahve zinciri kurulup dünyaya yayılırken, yeni cafe modelleri tüm dünyada popüler olurken, Türkiye’ de bu yeni dalganın dışında kalamazdı. Oluşan markaların kimileri kendilerine bu bir cafe değil, bir lifestyle derken, diğerleri kendilerini “yeni ofisler” olarak konumlandırdılar. Bazıları da Hollywood yıldızlarını kullanarak çekilmiş, sıkıştırılmış toz kahveleri plastik kapsüllere sıkıştırarak hayatımıza girdiler.

Hepsinin bize  kahveyi sevdirmenin yanında bir ortak noktası daha var. O da, karton bardaklarda veya kapsüllerde sattıkları bu yeni ürünlerin çok yüksek bir fiyatının olması… Biz biliyoruz ki, çok iyi kahveyi içmek için sinema yıldızlarının motivasyonuna ihtiyaç yok.  AVM’lerdeki o kocaman makineler olmadan da çok iyi kahve yapabilirsiniz. Bu konuda kısa zaman içinde herkesin hemfikir olacağına inanıyoruz.

Sizler için seçkin kahveleri seçeceğiz, makul fiyatlı ve gerçek ihtiyacınıza uygun makineleri önereceğiz. Ve zincirlerde veya kapsüllerde içtiğiniz kahvenin daha da ötesini çok daha “doğru” bir bedel karşılığında içmenizi sağlayacağız.

HAFTANIN ÜRÜNÜ

Süt Temizleme Solüsyonu
Süt Temizleme Solüsyonu

JURA Otomatik-Cappuccino Temizleyici   Cappuccino yaparken sütün geçtiği her nokta temizlenmelidir. Jura bu iş için özel bir ... DEVAMI...

Kireç Temizleme Tableti
Kireç Temizleme Tableti

JURA kireç çözücü tabletler Kireç şebeke suyu veya damacan su kullanan tüm ev aletlerinin en büyük düşmanıdır. JURA geliştirdiği ... DEVAMI...

DUYURU & KAMPANYASitemiz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.