cafeMat Kahve Makinaları

Misyonumuz

Öyle çok özel, dünyayı kurtaracak bir misyonumuz yok. Yeni bir Starbucks veya Cafe Nero da olmayacağız.Yeni bir Cappuccino veya latte keşfetmek gibi bir hedefimiz de yok.

Ama Türkiye’de tanışıp, ulaşabildiğimiz insanlara daha iyi kahve içebilecekleri farklı ortamlar, alternatifler yaratmak istiyoruz. Bu işten keyif alanlara veya keyif alanlara hizmet edenlere daha seçkin kahveler , daha iyi makineler sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

İşimiz gereği öğrendiklerimizi düzenle çevremizle paylaşacağız. Bildiklerimizin en makul fiyat ile insanlara ulaşması için tüm ticari imkanlarımızı kullanacağız. Doğru fiyattan satın almak için mücadele edip, kesinlikle doğru fiyattan satacağız. Bakım, onarım , yenileme, aksesuarlar ve yardımcı malzemeler gibi konularda en iyi servisi vermek için elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Sizi dinleyerek, anlayarak ve sizin için sorunlarınızı çözeceğiz.

HAFTANIN ÜRÜNÜ

Süt Temizleme Solüsyonu
Süt Temizleme Solüsyonu

JURA Otomatik-Cappuccino Temizleyici   Cappuccino yaparken sütün geçtiği her nokta temizlenmelidir. Jura bu iş için özel bir ... DEVAMI...

Kireç Temizleme Tableti
Kireç Temizleme Tableti

JURA kireç çözücü tabletler Kireç şebeke suyu veya damacan su kullanan tüm ev aletlerinin en büyük düşmanıdır. JURA geliştirdiği ... DEVAMI...

DUYURU & KAMPANYASitemiz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.